përkrenare Mold

Përshkrim i shkurtër:

Specification Product Name Helmet Mold Product Number H302MJ Type Mold Manufacturing Using In addition to professionally producing optical lens molds, Zhantuo Optical also undertake various kinds of injection molds, plastic molds, synthetic resin molds, plastic injection molds, injection molding molds, injection molding molds, precision plastic molds, and mold opening molds for plastic housing molds and molds. Processing, such as daily necessities molds, toy molds, electronic p...


 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 300000 Copë / copë në muaj
 • FOB Port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: depozitave 50%, bilanci nga T / T para se të dërgesës
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Specifikim
  Emri i produktit përkrenare Mold
  Numri i produktit H302MJ
  lloj Mold Manufacturing
  përdorim Përveç profesionalisht prodhimin e bukur optike lente, Zhantuo Optical gjithashtu të ndërmarrë lloje të ndryshme të moulds injeksion, moulds plastike, moulds rrëshirë sintetike, moulds injeksion plastike, moulds derdhur injeksion, moulds derdhur injeksion, moulds plastike precision, dhe moulds hapjen myk për moulds plastike strehimit dhe moulds. Të përpunimit, të tilla si nevojat e përditshme moulds, moulds lodër, elektronike moulds shell produkt, syze pajisje moulds, mallrave sportive moulds shell, pajisje mjekësore moulds shell, produkte transparente moulds.
  Ngjyrë Mirror Finish
  Logo Projektimi customized
  Projektimi Shape OEM / ODM
  madhësi OEM / ODM
  paketim Tymosje drurit Boxes
  Materiale Die çeliku: S136, S136H, NAK80, P20, 718H, etj
  Teknologji e prodhimit Die dizajn, vdesin lamtumire, CNC, Wire-electrode prerjes, torno, bluarje, bluarje, shkëndijë elektrike, lustrim, Kuvendit dhe gjyqi myk.
  standarde Testing GB T 12554-1990, DME Standard, HASCO Standard

  Product Feature:
  Me pajisje të plotë procesin e derdhur tonë, precision bluarje dhe lustrim pajisje dhe Dizajn Mould & ekip teknik, Zhantuo Optika dhomën myk mund të shpejt zhvillojnë moulds të ndryshme lente optike dhe lente moulds periferike përshtatshëm me derdhur departamenti injeksion dhe ndërmarrin moulds ndryshme injeksion. Prodhimit.

  Parametrat Mold:
  çeliku: duke përdorur me cilësi të lartë pasqyrë çeliku, Lung Kee, ASSAB S136 \ S136H \ NAK80 \ 45 # shuhet \ 60 # shuhet \ P20H \ 718H \ 2316 për zgjedhjen tuaj;
  Kallëpe: DME, HASCO, FUTABA, LKM;
  Sistemi i ftohjes: dizajn optimizuar të ujit të qarkullojnë, të rritur efikasitetin e prodhimit, të zvogëluar shpenzimet tuaja;
  Trajtimi Afatmesëm: conditioning, të rritur ngurtësinë;
  Post-përpunimit: Heat Treatment vakum, azotizing;
  Die jetën: P20 përdorimin normal të jo më pak se 300.000 herë birrë, S136 përdorimin e zakonshëm deri në 1 milion herë birrë.

  Pranimi myk dhe të ofrimit të:
  ★ Sipas data e dorëzimit të rënë dakord;
  ★ Madhësia myk përcaktuar nga konsumatori;
  ★ Customer konfirmuar planin e procesit teknik;
  ★ vizatimet Mold projektimit dhe dokumentet elektronike;
  ★ Sipas kërkesave të konsumatorëve, debugging derisa arritur të kuvendit të produktit të kualifikuar, mund të prodhohen zyrtarisht;
  ★ Sipërfaqja e kampionit të testimit pa të meta të tilla si deformim, tkurrje, ose vrimë injeksion ndikojnë në vizionin, dhe të kalojë standardet optike testimit të përcaktuara nga ana e konsumatorit.


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Star

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Key

  WhatsApp Online Chat !