Rreth nesh

qwfqwfz

Dongguan Zhantuo Optical Lens Co, Ltd, është një nga prodhuesit kryesorë profesional në industrinë optik më shumë se dekada, të vendosura në "Logjistikës Qendrën e Kinës" - Humen. Me qasje të përshtatshëm të transportit, të gjitha produktet tona në përputhje me standardet ndërkombëtare të cilësisë në mënyrë rigoroze dhe janë vlerësuar në masë të madhe në një shumëllojshmëri të tregjeve të ndryshme në të gjithë botën. Si një forcë e rëndësishme e specializuar në R & D dhe prodhimit të ndryshme të lente optike plastike, ne premtimin për të siguruar klientët tanë të cilësisë më të mirë me çmim konkurrues, plotësisht të përmbushur kërkesat tuaja optike.

 Për të plotësuar kërkesën në rritje të tregut, Zhantuo prezantuar të avancuara makina injeksion servo derdhur, armët manipulatore, Sistem prerës me lazer dhe një numër të pajisjeve të tjera automatike të prodhimit, në masë të madhe të përmirësuar efikasitetin e prodhimit dhe produkteve të cilësisë gjatë prodhimit në masë, për të siguruar prosperitetin e biznesit tuaj.

 gamë të gjerë të produkteve të përfshijnë: lente HUD, lente AR, lente Photoelectricity, sportive syze, lente Siguria mbrojtëse, syzet optike, lente Windows, produktet akrilik artizanale. përdorur gjerësisht në automotive, elektronikë, IT Photoelectricity, sportive në natyrë, kontrollit të zjarrit, mbrojtjen e punës, syze, shpenzimet e përditshme, paketimin, industrinë e ekranit.

Për shkak të cilësisë tonë të lartë, të çmimeve konkurruese, ofrimit të shpejtë dhe të shërbimit profesional, ne kemi krijuar miqësore dhe të gjatë marrëdhënie afat tregtisë me shumë klientë në Evropë, SHBA, Amerikës së Jugut, Lindja e Mesme dhe të tregut të tjera kryesore në botë.

 Respektimi ndërmarrjeve moton e nocionit "të sakta dhe realiste, ndershmëri dhe integritet", stafi ynë të bëjë një përpjekje për të qenë nr 1 markë e lente optike si pionier dhe udhëzues. Sinqerisht dhe ngrohtësisht i mirëpritur jashtë vendit dhe konsumatorët vendas të zhvillojnë biznes me ne dhe për të ndërtuar një të ardhme të shkëlqyer së bashku!


Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni House

WhatsApp Online Chat !