lente Motor helmetë - C138TK

Përshkrim i shkurtër:

Specification Product Name C138TK - Motorcycle Helmet lens Product Number C138TK Type Sports Goggles Lens Series Using Applicable for motorcycle helmet, cross-country helmet, racing helmet, riding helmet, electric vehicle helmet, pilot helmet, air helmet, sports helmet, soldier helmet, explosion-proof helmet, police explosion-proof helmet, fire helmet and other protective mask like safety helmet, sunshade mask, safety mask, etc. Color Transparent or Customized Color Logo De...


 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 300000 Copë / copë në muaj
 • FOB Port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: depozitave 50%, bilanci nga T / T para se të dërgesës
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Specifikim
  Emri i produktit lente Motor helmetë - C138TK
  Numri i produktit C138TK
  lloj Sport Syze Lens Series
  përdorim Zbatueshme për përkrenare motor, përkrenare ndër-vend, gara përkrenare, hipur përkrenare, përkrenare elektrike automjeteve, pilot përkrenare, përkrenare ajrit, sportive përkrenare, ushtar përkrenare, shpërthim-provë përkrenare, policia shpërthim-provë përkrenare, përkrenare zjarri dhe maskë tjera mbrojtëse si përkrenare sigurisë, maskë tendë, maskë të sigurisë, etj
  Ngjyrë Transparente ose Customized Color
  Logo Projektimi customized
  Projektimi Shape OEM / ODM
  madhësi OEM / ODM
  paketim Mbrojtura Film Packaging, layered Paketimi
  Materiale PC
  Teknologji e prodhimit Injection, forcim, Electroplating, Antifogging, Anti-UV
  standarde Testing GB14866, DIN 4646 T.8, ANSI Z87.1-2015, ASTM F803, EN ISO 12312-1, EN966, FDA, CSA, ECE, DOT, Snell, etc.by SGS apo SAJ

  Product Feature :

  Kërkimin dhe zhvillimin e moulds saktësi dhe pasqyrë-optik lente rëndë e lente kurbë abnormity është përparësi e Zhantuo Opticas. Metoda unike lustrim e trajtimit të sipërfaqes për thelbin myk mbush hendekun në përpunimin pasqyrë e industrisë lente abnormity, treguesit optike teknike dhe të sigurisë mund të përmbushë plotësisht kërkesat e standardeve të ndryshme ndërkombëtare të testimit.

  Ynë lente sigurisë përkrenare është bërë nga materiali PC, cilësi të lehta, rezistencë të mirë, rezistenca e fortë e ndikimit, e kombinuar me forcim, ngjyra, electroplating, anti mjegull dhe teknologji të tjera të përpunimit, e përdorur gjerësisht në fushën e hipur, zjarri, ushtria, policia dhe kështu në, xhami, anti-rërë, anti-mjegull, pluhur-provë, anti-ndikim dhe kështu me radhë.

   


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Car

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni avionit

  WhatsApp Online Chat !