FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

Rreth produkteve të informacionit

Që produktet që ju të prodhuar?

Produktet tona kryesore optike janë të gjitha llojet e lente sferike dhe jo sferike, lente VR 3D, lente LED, produkte transparente akrilik ( veprave të artit, shtëpiake dhe hoteliere furnizimeve, shkrimi, artikujve të përdorimit të përditshëm, etj ) , HUD lente projektimi, përkrenare të sigurisë  visors, lente sportive (Ski Syze Lens, Swimming lente, lente Biçikletë garash), syze dielli lente, lente mbrojtëse Industrial, të ndryshme të veçanta në formë lente sipërfaqe të lakuar, produkt plastike, dhe Moulds.

Mund të ju japin OEM prodhim?

Po ne mundemi. Ne mund të bëjmë prodhim myk, prodhimin dhe përpunimin e shërbimeve të integruara sipas vizatimeve të klientëve ose mostra.

Nëse ju mund të jenë të dizajnuara për ne?

Sure, Nëse ju na dhënë idetë tuaja dhe parametrat përkatëse, ne do të organizojmë dhe dokumentet e plota të pritë të projektimit për konfirmimin tuaj. Para mënyrë që ne do të ngarkuar tarifë projektimit, por gjatë prodhimit në masë, ne do të kthehemi koston tuaj të projektimit.

Të cilat artizanale ne mund të përdorim në prodhimin?

Forcimi: Për të parandaluar produktin nga e para, veshin, dhe anti ndikimi

Dyeing: Shto pigment në lëndë të parë, e bëjnë produktin me ngjyra të ndryshme

Electroplating: Prodhimi ngjyrat gradient, ngjyra argjendi ujit, ngjyra me ngjyra , plating Pattern, etj për efekt të bukur sipërfaqe.

Veshje: Përdorimi optik hollë teknologji film dhe vakum, në sipërfaqen e produktit plating anti film UV, film AR, anti filmit gjurmë gishtash, etj

Po në lidhje me krye mostrës dhe ofrimit?

ngarkuar mostër sipas produkt të veçantë, në qoftë se ajo është prodhimi i madh, ne mund të kthehet tarifa version mostër për ju në koston e produktit.

Pas paguar version mostër tarifë, klienti na dërgon një skedar confirm / email, sipas kompleksitetit të produktit, ne vlerësojmë periudhë të vdesin eksperimentale dhe korrigjim bocash kohë. Mostra ofrimit version është 5 deri në 10 ditë zakonisht. Nëse keni nevojë për mostër inventarit për të konfirmuar cilësinë, ne mund t'ju japin të mostrës për të lira, ju vetëm duhet të paguajnë për shpenzimet e transportit.

Dërgimin e mostrave nga TNT , UPS , FedEx , DHL Express.

A keni myk për të gjithë treguan produktet?

Fotografitë në faqen e internetit janë të prodhuara nga fabrika, ofrohet vetëm si një referencë, në qoftë se ju doni të dini më shumë detaje ju lutem pyesni shitës tonë.

Sa kohë është periudha myk prodhojë?

Sipas madhësisë dhe kompleksitetit të produktit për të përcaktuar një paketë të vetme të kohës së hapjes myk dhe koha e finishit, në përputhje me kërkesat e urdhrave dhe konsumatorëve për të vlerësuar numrin e myk zgavër dhe kopje numrin e myk. Pas përcaktimit të mostrës apo vizatimi, gjeneralin ciklit të prodhimit myk për 20-30 ditë.

Çfarë është moq?

Sasia minimale Urdhri është 3K, Ne gjithashtu të mirëpritur sasi të vogla të urdhrave të ndërlikuara, por çmimi do të jetë më i lartë. Nëse urdhërat janë të mëdha, ne mund të merrni çmime të favorshme lëndëve të para dhe për të zvogëluar shpenzimet e menaxhimit, kështu që ne mund të ofrojë çmim më të lirë.

Sa kohë është koha e dorëzimit?

Sipas periudhë myk, sasi të rendit dhe rregullimin e rendit, të përgjithshme ne do të dorëzimit produktet brenda 20 ditëve pas marrjes të mold.Delivery produktet. Rekord jonë më e mirë është 50000 brenda 1 ditë për lente VR

Çfarë është mënyra juaj e ofrimit?

Common EXW, FOB, CIF, etj

Çfarë është çertifikatat tuaja?

ISO9001, raporti SGS testimin e më shumë, të cilat e bëjnë që të gjitha produktet progresin e prodhimit pa probleme.

Rreth Patment

çfarë është pagesa?

Ne jemi një anëtar i Sigurimit të Alibaba tregtare e cila është një shërbim i ri ofruar nga Alibaba, ruajtja pagesën blerësit për furnizuesit për të siguruar furnizuesit përmbushur detyrimet e tyre në lidhje me shpërndarjen e rendit dhe cilësinë e produktit. Ju mund të paguani me pagesë në Alibaba, ose përdorin PayPal. mallrave të mëdha ne kemi miratuar T / T depozitë 30% e paguar, ekuilibrin paguar kundër kopje të BL.

Rreth Informacion Shipping

Mund të përdorni agjentin tonë të anijeve?

Po ti mundesh. Ne kishim bashkëpunuar me shumë forwarders. Nëse keni nevojë, ne mund të rekomandojë disa forwarders për ju dhe ju mund të krahasoni çmimet dhe shërbimet.

Porti ynë i dërgesës?

Humen / Shenzhen / Hong Kong

Nëse unë dua për të vizituar fabrikën tuaj, e cila është Aeroporti më i afërt ndërkombëtar apo aeroport në familje?

Shenzhen Aeroporti Ndërkombëtar Bao'an është aeroporti më i afërt, Guangzhou- Aeroporti Ndërkombëtar Baiyun është pak larg. Ju lutem na tregoni para vizitën tuaj, ne do të organizojmë shofer të marr ju lart.

Rreth Procedurës Rendit

Rreth Procedurës Rendit

1 citat Kërkimi-profesionale

2, Konfirmo çmimin, kohën të çojnë, vepra arti, afat pagesa etj

3, Sales dërgoni ProFORMA Faturën me vulë.

4, konsumatori të bëjë pagesën për depozitë ose mostër tarifë dhe të na dërgoni faturë Bank.

5, prodhimin fillestar Faza-Informo klientët që ne kemi marrë pagesën, dhe do të bëjë të mostrës sipas kërkesës tuaj, ju dërgojnë fotografi ose mostra për të marrë miratimin tuaj. Pas miratimit, ne informojmë se ne do të organizojmë prodhimin dhe informojë kohën e parashikuar.

6, prodhimi-dërgoni Middle fotot për të treguar e linjës të prodhimit të cilat ju mund të shihni produktet tuaja në. Konfirmo kohën e parashikuar të dërgimit përsëri.

7, End Production-Mass produktet e prodhimit fotografi dhe mostrat do të dërgojë tek ju për miratim, ju gjithashtu mund të organizoni inspektimit të palës së tretë.

8, Klientë të bëjë pagesën për bilancin dhe ne organizojmë mallrave të anijeve.

9, Rendi mund të themi "Finish", kur ju të merrni e mallrave dhe të kënaqur me ta.

Feedback me ne për Cilësi, Shërbimi, reagime Tregut dhe sugjerim. Dhe ne mund të bëjmë më mirë.

Avantazhi ynë:

i përpiktë në orar

Ne jemi një prodhim. Ne kemi myk të plotë dhe pajisje automatike prodhojnë, ajo siguron ne kemi aftësinë për të kryer orarin e prodhimit të ofrimit të përpiktë.

10-vjeçar Experience

ne kemi mbi përvojë 10-vjeçare në këtë industri. Kjo do të thotë që ne mund të preview probleme për urdhërat dhe prodhimit. Prandaj, kjo do të sigurt për të nxjerr një përfundim rreziku i situatë e keqe të ndodhë.

Pikë për pikë Shërbimi

Nuk është një e shitjes paraqet kush do të shërbejë nga kërkesën për produktet e dërguar jashtë. Gjatë procesit, ju vetëm duhet për të diskutuar me të për të gjitha problemet dhe mënyra kursen shumë kohë.

rreptë QC

për çdo qëllim, të rreptë inspektimi do të kryhet nga departamenti QC para se të anijeve. Cilësia e keqe dhe situata do të shmanget brenda derës.

Duan të punojnë me ne?


Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni avionit

WhatsApp Online Chat !