Profili i kompanisë

fwefwe

Kinës SLEADING prodhues të produkteve optike

Dongguan Zhantuo Optical Lens Co, Ltd, është një nga prodhuesit kryesorë profesional në industrinë optik më shumë se dekada, të vendosura në "Logjistikës Qendrën e Kinës" - Humen. Me qasje të përshtatshëm të transportit, të gjitha produktet tona në përputhje me standardet ndërkombëtare të cilësisë në mënyrë rigoroze dhe janë vlerësuar në masë të madhe në një shumëllojshmëri të tregjeve të ndryshme në të gjithë botën. Si një forcë e rëndësishme e specializuar në R & D dhe prodhimit të ndryshme të lente optike plastike, ne premtimin për të siguruar klientët tanë të cilësisë më të mirë me çmim konkurrues, plotësisht të përmbushur kërkesat tuaja optike.

 Për të plotësuar kërkesën në rritje të tregut, Zhantuo prezantuar të avancuara makina injeksion servo derdhur, armët manipulatore, Sistem prerës me lazer dhe një numër të pajisjeve të tjera automatike të prodhimit, në masë të madhe të përmirësuar efikasitetin e prodhimit dhe produkteve të cilësisë gjatë prodhimit në masë, për të siguruar prosperitetin e biznesit tuaj.

 gamë të gjerë të produkteve të përfshijnë: lente HUD, lente AR, lente Photoelectricity, sportive syze, lente Siguria mbrojtëse, syzet optike, lente Windows, produktet akrilik artizanale. përdorur gjerësisht në automotive, elektronikë, IT Photoelectricity, sportive në natyrë, kontrollit të zjarrit, mbrojtjen e punës, syze, shpenzimet e përditshme, paketimin, industrinë e ekranit.

Për shkak të cilësisë tonë të lartë, të çmimeve konkurruese, ofrimit të shpejtë dhe të shërbimit profesional, ne kemi krijuar miqësore dhe të gjatë marrëdhënie afat tregtisë me shumë klientë në Evropë, SHBA, Amerikës së Jugut, Lindja e Mesme dhe të tregut të tjera kryesore në botë.

zdvds

Produkte

Zhantuo Optical Lens Co., Ltd për konsumatorët vendas dhe të huaj me prodhimin e derdhur injeksion dhe përpunimin e lens.Including poshtë seri të ndryshme: lente HUD, lente AR, lente Photoelectricity, Sport goggels, Siguria lente mbrojtëse, galsses optike, lente Windows, produktet artizanale akrilik, dhe e përdorur gjerësisht në Automobilistikë, IT elektronike, Photoelectricity, sportive në natyrë, kontrollit të zjarrit, mbrojtjen e punës, Syzet, shpenzimet ditore, Paketimi dhe Display, etj

zvcsadv

Hulumtim dhe zhvillim

Zhantuo Optical Lens Co, Ltd të përqëndrohet në zhvillimin e produkteve të reja, duke përfshirë edhe gjysmë ransmission dhe gjysmë ekranit reflektim ekranin e lente HUD, lente rregullueshme dhe lentet model mbuluar një numër të teknologjive bazë në industrinë nivelin kryesor, dhe ka seveal patent.We ekskluzive të eksplorojnë më shumë kërkesa industrisë për lente, të kuptuar trendin më të fundit të tregut, për të kapërcyer vështirësitë teknike, në mënyrë që për të realizuar rritjen e vetë.

qweqwe

cilësi

Zhantuo Optical Lens Co, Ltd në bazë të sistemit të kontrollit të cilësisë ISO9001, të zbatojë efikasitet të lartë të prodhimit dhe cilësisë request.For materiale hyrje, përpunimin, inspektimit të cilësisë, në mënyrë rigoroze të kontrolluar çdo lidhje të procesit, për të siguruar që produktet plotësojnë kushtet e ofrimit të konsumatorëve dhe testimin i requirements.Attention specifikim kontrolleve të hollësishme, të kultivojmë frymën pragmatike e punonjësit dhe profesionalizmin, të përpiqen për të vënë gjërat drejtë herë të parë, është angazhimi ynë për cilësinë e produktit burim të energjisë.

fwegfer

avantazh

Zhantuo Optical Lens Co, Ltd, si një prodhues, është i drejtpërdrejtë materialet e blerjeve të para, prodhimit në masë të kushtojë kursimet, menaxhimin burim ka aftësinë për të kontrolluar shpërndarjen, shpërndarjen në time.At të njëjtën kohë, Zhantuo Optical Lens Co, Ltd ka më shumë se 10 vjet eksperiencë në fushën e lente optike plastike, urdhra të parashikueshme dhe zgjidhje për vështirësi të ndryshme të prodhimit, për të zvogëluar rrezikun e një problemi apo dukuri probabilitetit.


Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni flamurin

WhatsApp Online Chat !