• banner
  • c
  • ADJUSTABLE PROGRESSIVE  MULTIFOCAL LENSES
  • e

4 големи индустриски области

Ние сме оригиналот производство, истражуваат огромен потенцијал барања во оптички индустрија леќа.

нашите производи

  • gewg (5)
  • gewg (2)
  • gewg (3)
  • gewg (4)
  • gewg (1)

Zhantuo оптички леќи копродукции, ООД.

ОЕМ и ODM услуга

Еве што треба да знаете за понудената соработка во opcical индустрија.

Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете клучни

WhatsApp Online Chat !