Контактирајте не

Zhantuo оптички леќи CO., Со ограничена

адреса

JinFeng Industrial Park,Jin'ning road,
Humen town,
Dongguan, Гуангдонг, Кина

Е-пошта

master@ttmlens.com
lizzy@ttmlens.com

телефон

Tel:0769-88685007-608

Phone:+86 15016862599

WeChat:15016862599

часа

Понеделник-петок: 8 часот претпладне 10 часот навечер за да се

Сабота: 8 часот претпладне за да се 6 часот попладне

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?

Испратете ја вашата порака:

Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете срце


Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете авион

WhatsApp Online Chat !