за нас

qwfqwfz

Dongguan Zhantuo оптички леќи копродукции, Ltd е еден од водечките професионални производител во оптички индустрија повеќе од децении, се наоѓа во "логистички центар на Кина" - Humen. Со удобен превоз пристап, сите наши производи се во согласност со меѓународните стандарди за квалитет строго и се многу ценети во различни пазари низ целиот свет. Како еден важен сила специјализирана во R & D и производство на разни пластични оптички леќи, ние ветуваме да им обезбедиме на нашите клиенти на најдобар квалитет со конкурентна цена, целосно ги исполнуваат вашиот оптички барања.

 За да се одговори на зголемената побарувачка на пазарот, Zhantuo воведе напредни серво шприцмашини, манипулатор оружје, ласерски машини за сечење и голем број на други автоматски опремата за производство, во голема мера подобрување на квалитетот на ефикасност и производство на производи во текот на производството на маса, за да се обезбеди вашиот бизнис просперитет.

 Нашиот широк спектар на производи вклучуваат: HUD леќа, AR леќа, леќа photoelectricity, спорт очила, заштитни леќи безбедност, оптички стакла, Windows леќа, акрилик занаетчиски производи. Широко се користи во автомобилската индустрија, ИТ електроника, photoelectricity, спортови на отворено, контрола на пожар, заштита на трудот, очила, дневните трошоци, пакување, дисплеј индустрија.

Благодарение на нашиот врвен квалитет, конкурентна цена, навремена испорака и професионална услуга, имаме воспоставено пријателски и долгорочна трговските односи со многу клиенти во Европа, САД, Јужна Америка, Блискиот Исток и други главна на пазарот во светот.

 Одговара на претпријатието мотото на поимот "точни и реални, чесност и интегритет", нашите вработени се направи обид да биде број 1 Бренд на оптички леќи како пионер и водич. Искрено и топло добредојде во странство и домашни клиенти да се развие бизнис со нас и да се изгради светла иднина заедно!


Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете срце

WhatsApp Online Chat !